banner
banner
banner
icon

Darmowa dostawa

Już od 300 złotych

icon

Wsparcie 24/7

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

icon

15 dni na zwrot

Prokonsumencka polityka zwrotów

icon

Bezpieczne płatności

Tylko zaufani operatorzy płatności

Popular Products

Add our best sellers to your weekly lineup

  • Najnowsze produkty
  • Promocje
  • Najciekawsze produkty
banner

VIPhair - POZNAJ NASZE METODY NA PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Przedłużanie włosów polega na doczepianiu w sposób trwały pojedynczego pasma włosów do wybranych partii włosów klientki. Istotne jest to, by połączenie było zarówno bezpieczne dla włosów, jak również odporne i wytrzymałe na innego rodzaju zabiegi. Także te z użyciem wysokiej temperatury. Chcesz dowiedzieć się jakie metody wykorzystujemy w salonach VIPhair? Oto one!

Metody przedłużania włosów:

Mikrorings – to sposób na przedłużanie włosów z użyciem miniaturowych obrączek(mikroringów) wykonanych najczęściej z miedzi. Mikroringii z osłonką silikonową wewnątrz są najbezpieczniejsze dla naszych włosów. Przedłużanie typu mikrorings wykonuje się metodą na zimno.

Ultradźwięki – łączenie odbywa się za pomocą keratyny, przy pomocy fal dźwiękowych, bez użycia temperatury. Uplastycznione w ten sposób keratyna, pozwala formować niewielkie, niewidoczne połączenia pomiędzy naturalnymi i doczepianymi pasmami. Włosy wyglądają bardzo naturalnie, a cała fryzura utrzymuje się nawet do 3 miesięcy. 

Keratin System – jest metodą polegającą na łączeniu pasemek włosów doczepianych z włosami klientki za pomocą keratynowych zgrzewów. Efekt utrzymuje się około 3 - 4 miesiące. Przedłużanie włosów dokonywane jest metodą na ciepło, najczęściej przy użyciu profesjonalnej zgrzewarki.

Easy Hair – to popularna metoda tulejkowa, w której pasemka włosów przyczepia się do pasm naszych włosów przy pomocy tulejek. Klientki mogą skorzystać z tulejek termokurczliwych (trwałość fryzury około 1,5 miesiąca), lub z tulejek z miedzi (trwałość wynosi około 3 miesiące).

Clip on/ Clip in – to metoda przedłużania włosów przy pomocy klipsów. Ta metoda jest bardzo szybka w wykonaniu. Wykonuje się ją na specjalne okazje, nie jest polecana do stosowania na co dzień. Dopinki naturalne z powodzeniem mogą być stosowane wielokrotnie, jednak należy pamiętać o tym, by ściągnąć je przed snem. To rozwiązanie jest jednodniowe.

Tape on/ Tape off – „metoda kanapkowa”, przedłużanie włosów za pomocą kilkucentymetrowych samoprzylepnych tasiemek silikonowych z włosami, które wklejane są równomiernie między nasze włosy. Mimo, że ta metoda wydaje się jedną z najłatwiejszych i jedną z najszybszych wymaga specjalistycznej wiedzy, precyzji i doświadczenia, aby była skuteczna. Z taśmami Tape on off należy obchodzić się bardzo ostrożnie, aby spełniły swoją rolę i mocno się trzymały.

Profesjonalni styliści, dostępni w naszych salonach, pomogą Ci dopasować najlepszą metodę, które sprawdzi się na Twoich włosach. Oczekiwane rezultaty, trwałość i wysoki efekt zabiegów w VIPhair to nasz znak rozpoznawczy. Przekonaj się o tym i Ty. Odwiedź najbliższy salon VIPhair, skorzystaj z konsultacji jednego z naszych stylistów.

Daily Deals