Daily Deals

Filtruj według

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 46,00 zł

Akcesoria do przedłużania

Akcesoria do przedłużania

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

KERATYNA WŁOSKA MOCNA

42,50 zł Cena

BARDZO MOCNA WŁOSKA KERATYNA do wykonywania zakończeń pasemek służących do przedłużania włosów metodą "na ciepło"- keratynową

OPIS: 10g

PŁYN DO USUWANIA KLEJU, KERATYNY 60ml

40,00 zł Cena

SAS Remover, to profesjonalny produkt przeznaczony do usuwania zgrzewów keratynowych(miękka keratyna), łączeń kanapek tape on off czy peruk.
Posiada wygodny atomizer ułatwiający pracę.

Pojemność: 60 ml

ŁUSKI KERATYNOWE

9,90 zł Cena

ŁUSKI KERATYNOWE do wykonywania zakończeń pasemek służących do przedłużania włosów różnymi metodami.


Ilość: 50 szt. w opakowaniu

Kolory do wyboru: czarny, brązowy, miodowy.

Akcesoria do przedłużania

Akcesoria do przedłużania włosów oraz metody, z jakich można skorzystać?

Zastanawiasz się nad przedłużeniem lub zagęszczeniem włosów? Trudno się dziwić, wszak długie włosy tak szykownie i modnie wyglądają. Przedłużanie włosów to zabieg, który pozwala, by w krótkim czasie osiągnąć szałowy efekt.

Jest wiele salonów, w których można przeprowadzić zabieg przedłużania włosów. Najlepiej jednak wybrać taki, który posiada bogaty wybór możliwości oraz w którym można wybrać akcesoria do przedłużania włosów.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów przeprowadzone przez specjalistę może dać spektakularne efekty. Dobrze jest to zrobić w jednym z salonów VIPhair, gdzie od razu masz możliwość doboru odpowiednich akcesoriów do przedłużania włosów.

Metody, z jakich korzystają salony VIPhair

Metod do wyboru jest tu sporo, najlepiej jednak podczas konsultacji porozmawiać z jednym ze stylistów lub fryzjerów, który z pewnością podpowie, jaka metoda będzie dla ciebie najlepsza. A do wyboru masz:

– ultradźwięki – dzięki którym nie trzeba korzystać z temperatury. Zabieg nie jest wykonywany na ciepło, ale przy pomocy ultradźwięków. Włosy wyglądają naturalnie i potrafią się utrzymać do 3 miesięcy;

– mikrorings – to sposób z użyciem miniaturowych i niewidocznych obrączek, najczęściej wykonanych z miedzi. Przedłużanie wykonuje się metodą na zimno;

– Keratin System – w tym przypadku włosy klientki łączone są z pasemkami przy pomocy keratynowych zgrzewów. To efekt, który utrzymuje się od 3 do 4 miesięcy;

– Easy Hair – to znana metoda tulejowa, czyli pasemka mocuje się przy pomocy tulejek. Do wyboru tulejki termokurczliwe, gdzie efekt utrzymuje się do 1,5 miesiąca, oraz tulejki z miedzi z trwałością do 3 miesięcy;

– Tape on/Tape off – inaczej zwana jako metoda kanapkowa, do przedłużania włosów służą w tej technice kilkucentymetrowe tasiemki silikonowe z włosami, które są wklejane równomiernie między włosy klientki;

– Clip on/Clip off – to metoda na klips, chyba najszybsza w wykonaniu. Niestety jest to rozwiązane jednodniowe, czyli najlepiej zastosować w przypadku jakiejś okazji.

Włosy słowiańskie

Włosy słowiańskie dostępne w VIPhair to najwyższej klasy naturalne włosy stosowane do przedłużania i zagęszczania, które charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz trwałością. Ich estetyka jest na najwyższym poziomie, a włosy pochodzą od kobiet z krajów słowiańskich, z Polski, Białorusi i Ukrainy.

Akcesoria do przedłużania włosów

Przedłużanie włosów to bardzo popularny zabieg, niemniej bez odpowiednich akcesoriów byłby niewykonalny. Spośród nich można zakupić takie produkty, jak choćby płyny do zdejmowania włosów, taśmy z klejem do przedłużania, kreatynę włoską, kleje silikonowe, specjalne szczotki do przedłużanych włosów czy szydełka z pętelką.

Cena za przedłużenie włosów będzie różna, w zależności od wybranej metody. Najlepiej skontaktować się z salonem, umówić się na wizytę, i tam uzyska się odpowiedzi na swoje pytania.